משב

פתרונות מיזוג אוויר לשימושים גדולים, תעשייה מלונאות ומוסדי


תכנון שיווק וביצוע פרוייקטים למיזוג אוויר בהיקפים גדולים עם מענה לכל דרישה ולכל מטרה

Packaged Air Conditioners

מזגני פאקג' Packaged Air Conditioners


מזגני פאקג' הם מזגנים הארוזים כיחידות עצמאיות הכוללות את כל הרכיבים ומשמשות למיזוג חללים גדולים בתמורה לכסף גדולה במיוחד.

 

מהם מזגני פאקג'?

מזגני פאקג'

למזגנים מפוצלים ביתיים יש בדרך כלל עוצמת מיזוג אוויר המגיעה עד ל 5.0 טון קירור. כאשר נדרשת מערכת מיזוג מרכזי לקירור של עד ל 20 טון קירור, מזגני פקאג' יכולים לתת פתרון לדרישה זו. מזגני פאקג' זמינים בקיבולת מדורגת קבועה של 3, 5, 7, 10 ו -15 טון קירור. יחידות אלה משמשות בדרך כלל במקומות כמו מסעדות, אוהלים, בתים, אולמות קטנים וכד '.

כפי שהשם מרמז, בתוך מזגני פאקג' ארוזים כל הרכיבים החשובים של המזגנים במעטפת אחת בדומה למזגני החלון של פעם. לכן המדחס, סליל הקירור, יחידת טיפול האוויר ומסנן האוויר כולם שוכנים בתוך מעטפת אחת והורכבו במפעל.

בהתאם לסוג מערכת הקירור המשמשת במערכות אלו, המזגנים הארוזים מחלקים לשני סוגים: מזגני פאקג' עם מעבה מקורר מים ומזגני פאקג' עם מעבים מקוררי אוויר. שתי המערכות הללו מתוארות להלן:

 

מזגנים פקאג' מקוררי מים (Packaged Air Conditioners with Water Cooled Condenser)

בשיטה זו הקונדנסר מקורר על ידי מים. קונדנסר הוא סוג של רדיאטור וצינור שבהם זורמים מים המשמשים לקירור המערכת. המים מסופקים ברציפות במערכות אלה כדי לשמור על תפקוד מערכת מיזוג אוויר.

המעטפת וצינור הקונדנסר קומפקטים וסגורים בתוך מעטפת אחת יחד עם המדחס, שסתום הרחבה, ויחידת הטיפול באוויר הכוללת סליל קירור או מאייד. כל זה באריזה קומפקטית וסגורה כאשר לוח הבקרה נמצא חיצונית.

ביחידות פקאג' עם קירור מים, המדחס ממוקם בתחתית יחד עם הקונדנסר. מעל מרכיבים אלה נמצא המאייד או סליל הקירור. יחידת הטיפול באוויר המורכבת ממפוח צנטריפוגלי ומסנן האוויר וממוקמת מעל סליל הקירור. למפוח צנטריפוגלי יכולת להתמודד עם נפח אוויר גדול הנדרש לקירור מספר חדרים. מהחלק העליון של המזגן יוצא צינור המתפצל לחדרים למיזוג אחיד.

כל הרכיבים של מזגן זה מותקנים במפעל ביחידה אחת. טעינת הגז נעשית גם היא במפעל ולכן אין צורך לבצע את הפעולות המורכבות של הנחת צנרת, פינוי, טעינת הגז ודליפות באתר. את היחידה ניתן להעביר לשנע בקלות רבה ממקום למקום. ומכיוון שכל הרכיבים מותקנים במפעל, מובטחת איכות גבוהה של יחידת פקאג'.

 

מזגנים פקאג' עם קירור אוויר (Packaged Air Conditioners with Air Cooled Condensers)

לסוג מזגן פקאג' זה, קונדנסר מקורר על ידי אוויר. קיימת יחידה חיצונית הכוללת את המרכיבים החשובים כמו מדחס, קונדנסר ובמקרים מסוימים גם שסתום התרחבות. את היחידה חיצונית ניתן להתקין על מרפסת או כל מקום אחר פתוח שבו יש זרימה חופשית של אוויר זמין. המאוורר הנמצא בתוך יחידה זו יונק את האוויר מבחוץ וזורק אותו על סליל הקירור. סליל הקונדנסר מורכב ממספר סיבובי צינורות נחושת והוא מלופף חיצונית.

מזגן פקאג' עם מקורר אוויר שימושי בדרך כלל יותר מאשר אלה עם ממזגן פקאג' מים מקורר מים מאחר והאוויר זמין באופן חופשי ולא קל לשמור על זרימה רציפה של מים במזגנים מקוררי מים.

יחידת הקירור המורכבת משסתום התרחבות, מאייד, מפוח הטיפול באוויר והמסנן ממוקמים על הרצפה או תלויים על התקרה. הצינורות מחוברים לחדרים השונים שיש לקרר.

 

הערכה ותכנון

בעת תכנון מערכת פקאג', חשוב להעריך את הצרכים של החלל בכדי לקבוע את הפתרון היעיל ביותר עבור המשתמש הסופי.

 

על מנת לקבל את התכנון הטוב ביותר עבור דרישותיך, פנה אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ומתן פתרון שיהלום את דרישותיך.