שאלות ותשובות - FAQכל מה שרציתם לדעת

לאן נעלמו כוחות הסוס?

בעבר נהוג היה לחשב את תפוקת המזגנים לפי כוחות סוס. נתון זה לא היה מדוייק והשתנה מיצרן ליצרן. חישוב מדוייק יהיה שימוש בשיטת המדידה המקובלת בעולם כיום: BTU (British thermal unit) שהיא מדוייקת ואיתה אפשר לדעת בדיוק מה עוצמת המזגן ולמה להתאים אותו. אם בכל זאת תרצו לדעת כמה "כוחות סוס" יש במזגן, נהוג לחלק את הנתון המופיע כ BTU ב 9,000. או לחילופין, "כוח סוס" כפול 9,000 ייתן לכם את הנתון ב BTU.

אנו מדגישים - אין להשתמש בנתון 'כוח סוס' לקביעת עוצמת המזגן !


מה צריך לדעת כשבוחרים מזגן?

ברכישת מזגן יש להתאים את הנתונים הסביבתיים על מנת לדעת איזה מזגן מתאים.

קירור חדר או חלל:

לקירור חדר יש לרכוש מזגן עילי רגיל או מזגן עילי אינוורטר. על מנת להתאים את המזגן הנכון יש להתחשב בגודל החדר, מיקומו ביחס לדרום, גובה התקרה, מיקום גיאוגרפי בארץ, שיטת הבנייה של הקירות בלוקים/עץ/איטונג וכד' והאם הדירה ממוקמת בקמת קרקע, אמצעית או עליונה. תוכלו לבדוק אצלנו במחשבונים שלנו מה מתאים לצרככם, אך תשובה מדוייקת תהיה תמיד ע"י טכנאי רב ניסיון שייתן לכם מידע מדויק אצלכם בבית.

קירור דירה שלמה:

לקירור דירה שלמה יש להתקין מזגן מיני מרכזי שהוא מזגן הבנוי ממנוע המותקן מחוץ לבית ויחידה פנימית המותקנת בדרך כלל במרכז הדירה עם תעלות דרכם יוצא האוויר לכל חדר. או מזגן מולטי אינוורטר, שהוא מזגן עם מנוע המותקן מחוץ לדירה המחובר ליחידות פנים המותקנות בחדרים כיחידות קצה גלויות או יחידות קצה נסתרות או יחידות קצה מתועלות (מחוברות לתעלות איוורור) דרך צינורות היוצאים מהמנוע ליחידות הקצה. בצינורות אלה עובר גז מזגנים ולא אוויר כמו במזגן מיני מרכזי. לחצו כאן לקבלת הסבר מלא על מולטי אינוורטר.


מהי טכנולוגית האינוורטר?

טכנולוגית האינוורטר היא טכנולוגיה מתקדמת בה מנוע המזגן, המדחס עובד עם מתח ישיר בצורה דינאמית ו"יודע" להנמיך או להחליש את עצמו ובכך תורם לחיסכון משמעותי עד ל 30% בצריכת החשמל. היות והמנוע עובד במהירות משתנה, מזגנים אלה גם שקטים יותר. ישנם דגמים אשר צורכים חשמל בעלות של 2 ₪ לילה שלם!


מהו מזגן מולטי אינוורטר?

מזגני הייסנס מולטי אינוורטר הם מזגנים העובדים בשיטה חסכונית של מנוע אחד גדול אליו מחוברים ע"י צינורות גז יחידות קצה המותקנות בחדרים כיחידות גלויות, נסתרות, מתועלות, זריקה ישירה או כקסטה המותקנת ישירות על הנמכת תקרה.
כל יחידת קצה עצמאית לחלוטין וניתן להפעיל או לכבות אותה. כל יחידת קצה (מאייד) מקבלת שלט משלה וניתן לקבוע טמפרטורה שונה בכל חדר. המזגן חסכוני במיוחד ואם תפעילו נניח יחידה אחת בלבד המזגן יייתן רק את העוצמה הרצויה, יחסוך הרבה חשמל ויהיה שקט הרבה יותר. בשונה ממזגן מיני מרכזי בו מקררים את כל הבית, כאן תוכלו לקרר את השטח הנדרש במדוייק. בשונה ממזגן מיני מרכזי: אין תעלות, אין הנמכות תקרה אלא רק צינורות דקים מהמנוע ועד ליחידות הקצה, דבר המאפשר לכם גמישות גדולה יותר הן בתכנון ובעבודה שקטה יותר מאחר ומאייד גדול מימדים (ורועש) במרכז הדירה - אינו קיים כלל.


מהו דירוג אנרגטי?

דירוג אנרגטי הוא דירוג בינלאומי הרשום בתווית אנרגיה המאושרת ע"י משרד התשתיות ומכון התקנים על המזגן ורשום באותיות אנגליות מ A ומעלה. ככל שהדרוג הרשום יהיה קרוב יותר ל A המוצר חסכוני יותר בצריכת החשמל שלו


כיצד מזמינים?

לרשותכם מס' אפשרויות: חיוג חינם אלינו ל 1-800-34-50-50 או דרך האתר במערכת ההזמנות, דרך סל הקניות המופיע ליד כל מוצר. לאחר ההזמנה, אנו נשלח לכם מייל לאישור. אחרי קבלת האישור נוודא שיש במלאי זמין במפעל ובאם יש אנו נחזור אליכם לקבלת אישור בכרטיס אשראי. לאחר קבלת האישור המזגן יצא אליכם.

מתי נקבל את המזגנים או המקררים ?

לאחר האישור יתאמו איתכם זמן אספקה. לרוב, המזגנים יגיעו מייד לאחר 24 שעות אך במקומות מסויימים המשלוח יכול להגיע עד לשלושה ימים מתאריך ההזמנה ותלוי במיקומכם ובזמני האספקה באזורכם. באזורים חריגים ורחוקים אספקה יכולה להיות עד ל 14 ימי עסקים


מהי עלות המשלוח למקררים בלבד והתנאים לאספקה ?

עלות משלוח מקררי 2 דלתות: 250 ₪ .
עלות משלוח מקררי 4 דלתות: 350 ₪ (לא כולל אילת).
במדה ונדרש פירוק דלתות, עלות פירוק הדלתות: 180 ₪.
המשלוח עד קומה 3 ללא מעלית. מעל קומה זו תהיה תוספת תשלום של 50 ₪ לכל קומה נוספת. לבניין עם מעלית אין מגבלת קומות.משב קיימת מאז 1965 ולנו ידע ונסיון רב בשיווק ואספקת מערכות מיזוג לכל נקודה בישראל ואנחנו נספק לך את הפתרונות הטובים ביותר לדרישותיך וכל מטרה.

 

חייגו כעת חינם 1-800-34-50-50 ונשמח לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר בכל נקודה בישראל.

נוכל לשרת אתכם גם במייל, סקייפ, או במשרדינו ברח' הנוטר 4 א' בחיפה.

נשמח להתכבד בהזמנתכם

 


בחזרה למעלה